«Зробимо гарну стрижку, скорегуємо брівки»: сколівських дітей, якими не опікуються батьки, запрошують до салону краси | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Зробимо гарну стрижку, скорегуємо брівки»: сколівських дітей, якими не опікуються батьки, запрошують до салону краси
13 Квітня, 12:53
logo-black

«Зробимо гарну стрижку, скорегуємо брівки»: сколівських дітей, якими не опікуються батьки, запрошують до салону краси

 

Перукарі салону краси «Перфект» у місті Сколе запрошують дітей, позбавлений батьківського піклування, на безкоштовні зачіски та стрижки. Послуги їм надаватимуть у визначений день – раз або двічі на місяць. Першу акцію проведуть 9 травня.

 

«Ідея виникла у мого сина Іринея, він є власником перукарні, – розповідає LMN Зоряна Палиг, директор закладу. – Іриней – професійний барбер, працює у Львові. Там перукарі-волонтери їздять у дитбудинки, наводять красу діткам. Вирішили і в нашому місті започаткувати таку ініціативу. У нас багато діток є сиротами або ж позбавлені батьківського піклування. Більшість з них вчаться у школі-інтернаті в присілку Демня. Думаємо, всі вони, а особливо дівчатка, хотіли б  побувати у салоні краси, отримати якісь нові відчуття. Ми зможемо діток підстригти, вкласти їм гарно волоссячко, дівчаткам зробити чистку нігтів, скорегувати брівки.  Думаємо, за день могли б прийняти 20 дітей».

 

У салонів чекають дзвінків від родичів таких діток, вихователів школи-інтернату за тел.  073 050 53 53

Фото (ілюстративне): kidsvisitor.com

Відео