ЗСУ вже знищили щонайменше 10 російських генералів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ЗСУ вже знищили щонайменше 10 російських генералів
07 Серпня, 16:43

ЗСУ вже знищили щонайменше 10 російських генералів

З початку повномасштабного вторгнення на полі бою в Україні загинули вже щонайменше 10 російських генералів. Про це повідомляє розвідка Міністерства оборони Великої Британії, пише Громадське.

У відомстві кажуть, що погана ефективність збройних сил росії під час вторгнення в Україну також, швидше за все, вже призвела до звільнення щонайменше шести російських командувачів.

Зокрема, у травні звільнили генерал-полковника олександра чайко з посади командувача східним військовим округом. Також позбувся посади генерал олександр дворніков, який керував російськими військами в Україні.

Крім того, замість генерала геннадія жидка командувати південним угрупуванням військ призначили генерала сергія суровікіна.

А ще, швидше за все, звільнили генерал-полковника олександра журавльова, який командував західним військовим округом — його замінив генерал-лейтенант володимир кочетков.

Британська розвідка резюмує, що сукупний вплив цих звільнень та смертей на узгодженість командування, ймовірно, посилює тактичні та оперативні проблеми росії.

  • 0
  • 27
Відео