Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
15-річна закарпатка вижила після падіння з сьомого поверху
29 Травня, 15:15
logo-black

15-річна закарпатка вижила після падіння з сьомого поверху

Антоніна Скляренко

Сьогодні вночі в гуртожитку Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, що на вулиці Зеленій, трапився інцидент. Із вікна сьомого поверху випала 15-річна дівчина. Дівчина приїхала до Львова із міста Виноградів Закарпатської області.

«На сьомому поверсі у нас живуть хлопці. Що там та дівчина робила невідомо. Пізна година вже була, як все сталося, десь коло другої ночі. Одні говорять з хлопцем посварилася і він її не втримав, інші, що необережно сіла біля прочиненого вікна. Хто їх там знає, що було насправді. Вони випивали компанією перед тим. Та дівчина не з нашого гуртожитку», – каже LMN одна із студенток коледжу, просить її не називати.

На щастя, після падіння неповнолітня вижила. Проте отримала численні травми і переломи. Зокрема у неповнолітньої перелом тазу та відкритий перелом гомілково-ступневого суглобу. Дитину відправили до 8-ї міської клінічної лікарні.

Обставини події з’ясовують правоохоронці. Скоріш за все порушувати кримінальну справу не будуть, позаяк потерпіла жива.

«Щоб з’ясувати, що саме сталося, буде опитана і сама потерпіла. Проте зараз дівчина в реанімації і тому з нею поговорити не можемо», – каже Юрій Голуб із Нацполіції Львівщини.

  • 0
  • 1445
Схожі новини