18-річна борчиня з Трускавця вдруге стала чемпіонкою Європи | Львівська мануфактура новин
18-річна борчиня з Трускавця вдруге  стала чемпіонкою Європи
02 Липня, 19:32

18-річна борчиня з Трускавця вдруге стала чемпіонкою Європи

Українська жіноча збірна з вільної боротьби, у якій змагались борчині Львівщини, зайняла перше місце на чемпіонаті Європи серед юніорів. Про це повідомляють в Управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

«Це великою мірою заслуга і спортсменок та тренерів Львівщини. Адже три з восьми медалей вибороли саме наші борчині. Зокрема, дві з чотирьох золотих медалей приїдуть на Львівщину», — зазначають тут.

Чемпіонками Європи стали Олександра Хоменець та Манола Скобельська. Срібло виборола Марія Орлевич.

19-річна майстриня спорту України міжнародного класу Манола Скобельська навчається у Львівському фаховому коледжі спорту, виборола золоту медаль у ваговій категорії 65 кг. Вона перемогла спортсменку з Угорщини з рахунком 7-0! Тренує спортсменку Орест Скобельський.

65kg WW Manola SKOBELSKA (UKR)

18-річна Олександра Хоменець – майстриня спорту України міжнародного класу, вихованка Львівського фахового коледжу спорту Олександра Хоменець. Тренують спортсменку Орест Скобельський та Андрій Бирка. Цікаво, що цьогоріч спортсменка з Трускавця стала віцечемпіонкою Європи серед дорослих, а торік у липні Олександра також стала чемпіонкою Європи серед юніорок.

Як зазначають у національній федерації вільної боротьби, це вже втретє цього літа українські борчині посіли першу сходинку в командному заліку на головних стартах планети. На початку червня дівчата стали першими на чемпіонаті Європи серед спортсменок до 17 років в Бухаресті, потім на рейтинговому турнірі Матео Пелліконе, а тепер на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 20 років!

Олександра Хоменець на п‘єдесталі Georgiana Carla LIRCA (ROU) 57kg WW Podium - GOLD Oleksandra KHOMENETS (UKR) SILVERAurora RUSSO (ITA) BRONZ Melda DERNEKCI (TUR), Georgiana Carla LIRCA (ROU)