Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
42 померлих: на Львівщині зафіксували ще два смертельні випадки від коронавірусу
26 Травня, 15:43
logo-black

42 померлих: на Львівщині зафіксували ще два смертельні випадки від коронавірусу

Сьогодні, 26 травня, стало відомо про дві смерті, спричинені коронавірусом. У Центрі легеневого здоров’я не вдалось врятувати двох чоловіків – 52 та 63 років. В обидвох лікарі діагностували важку форму пневмонії.

«На жаль, маємо два смертельні випадки. Чоловіки мали важкі супутні захворювання, до нас поступили із двобічною пневмонією. Їм взяли тести на Covid-19. В обидвох цю недугу підтвердили», – каже LMN Любомир Рак із Центру легеневого здоров’я.

Відомо, що 52-річний померлий – із Дублян, до лікарні потрапив ще 11 травня. На десять років старший за нього чоловік – мешканець Кам’янка-Бужчини, його госпіталізували 23 травня.

«В обидвох захворювання протікало важко, загострилися важкі супутні недуги. Один із чоловіків недавно переніс інфаркт, інший хворів цирозом печінки, в нього була анемія», – додають у лікарні.

Обидва чоловіки померли вчора, 25 травня.

До слова, на сьогоднішній день на Львівщині зафіксовано вже 42 смертельні випадки від коронавірусу. Загалом в області занедужало 1405 людей. Зараз у стаціонарах перебуває 468 хворих, зокрема 33 людини перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 10 на ШВЛ.

  • 0
  • 2883
Схожі новини