5,6 тисяч доларів за “інвалідність”: старосамбірських медиків викрили на хабарництві (фото) – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
5,6 тисяч доларів за “інвалідність”: старосамбірських медиків викрили на хабарництві (фото)
17 Червня, 13:19
logo-black

5,6 тисяч доларів за “інвалідність”: старосамбірських медиків викрили на хабарництві (фото)

Гучно закінчується тиждень у Старому Самборі – учора ввечері, 16 червня, громадськості стало відомо, що у місті посилено працюють правоохоронці. LMN дізнавалась деталі.

В Україні триває загальна мобілізація. У Старому Самборі викрили цілу компанію високопоставлених медиків, які радо допоможуть уникнути призову. Щоправда, за умови, що у призовника є гроші. Бажано у валюті.

Скільки це коштує? Давайте рахувати.

Як стало відомо LMN із ухвали суду, який надав дозвіл на обшук, у змові діяли кілька відомих лікарів зі Старого Самбора – назвемо їх керівник (який був у курсі), медсестра – права рука, голова комісії 1, голова комісії 2, лікар 1 та лікар 2.

555_00000

Аби “отримати” підстави для групи інвалідності, чоловік призовного віку отримав вказівку від Медсестри передати гроші двом лікарям (лікарю 1 та лікарю 2) – 2000 грн та 100 доларів. За це від них він отримав довідки, які надавали йому право на відтермінування від військової служби. Для проходження лікування.

Але це був лише початок схеми. Далі ще 200 доларів Медсестра отримала, аби передати їх Голові комісії 1, який затверджував карту обстеження.

Після цього у гру знову вступав лікар 2. За 700 доларів, які вимагав особисто, лікар 2 обіцяв розпочати оформлення документів інвалідності.

Увесь цей процес продовжувала курувати Медсестра. Вона “попрохала” ще 100 доларів для Голови комісії 2, який мав затвердити скерування на медико-соціально-експертну комісію.

І якщо ви подумали, що відкупитися від війни насправді доволі дешево, то ось вам вишенька на цьому торті: Медсестра вимагає 4 500 доларів за вплив на цю ж комісію. А далі щось пішло не так…

І тепер, вочевидь таку добре накатану схему, члени цієї “групки за інтересами” будуть пояснювати правоохоронцям.

З власних джерел журналістам LMN стало відомо, що йдеться про старшу медсестру Старосамбірської поліклініки Надію Корольчук, а також на момент імовірного злочину керівника районної лікарні Володимира Корольчука. Останній, до речі, є депутатом та керівником фракції “Слуга народу” у Старосамбірській ОТГ. “Загугливши” обох Корольчуків, можна знайти статті у місцевих виданнях та пабліках про те, як активно вони займаються волонтерською діяльністю від початку повномасштабного вторгнення.

Зокрема, тісно співпрацювали з “Благодійним Фондом сім’ї Доскіч”. Сама ж Надія Корольчук є помічницею обласного депутата Юрія Доскіча.

Що буде далі – побачимо вже незабаром. LMN прослідкує за цієї справою, дуже надіємось на чесне правосуддя.

Відео