Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
7 затемнень та важкий червень: прогноз астролога для українців на рік
23 Грудня, 13:47

7 затемнень та важкий червень: прогноз астролога для українців на рік

Наступний рік поб’є усі рекорди за кількістю затемнень. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

«2020 рік перевірятиме українців на стійкість, – говорить астролог. – Політичні, економічні та соціальні потрясіння ускладнюватимуть життя українців. Протягом року відбудеться 7 затемнень. Місячне, яке матимемо 10 січня, буде супроводжувати останнє Сонячне затемнення 26 грудня 2019 року. Новий рік зустрінемо у сезоні затемнень».

За словами астролога, зазвичай протягом року буває по 4 затемнення.

«7 – це рекордна кількість, – каже Максимова. – Події цього року часто носитимуть фатальний характер. Протягом ХХ століття 7 затемнень за рік було лише 4 рази. Це були нелегкі часи: 1917, 1935, 1973, 1982 роки. Такий рік приносить тривожність у суспільстві. Загостряться ті проблеми, що назрівали протягом кількох попередніх років. Люди відчуватимуть необхідність щось радикально змінити».

Найскладнішим періодом 2020 року стане червень.

«Сонячне затемнення 21червня буде нести найбільш фатальні події, – розповідає астролог. – Це затемнення серії 4N, яке несе підвищений ризик аварійних ситуацій, техногенні і транспортні катастрофи, голодні роки і утиски прав та свобод людей. Під час такого ж затемнення потонув “Титанік”1912 року, відбувалися масове виселення українців та голодомор 1930-го. З ним пов’язують трудові табори і економічні негаразди 1948, і велику кількість авіакатастроф 2002-го. У цей час треба відмовитися від перельотів і впровадження нових технологій. Краще не запускати у роботу підприємств, електростанцій, утриматися від екстремальний подорожей і розваг».

  • 0
  • 763
Схожі новини