Активісти записали звернення до Володимира Зеленського (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Активісти записали звернення до Володимира Зеленського (ВІДЕО)
23 Квітня, 16:51
logo-black

Активісти записали звернення до Володимира Зеленського (ВІДЕО)

Активісти ГО «Люди Країни» звернулися до новообраного Президента України Володимира Зеленського з вимогою не зрадити цінностей Майдану. Обіцяють контролювати його дії, підтримувати правильні кроки і  застерігають, що не дозволять схибити.

 

«21 березня українці зробили свій вибір, приймаємо його: маємо президента Зеленського, – каже LMN керівник ГО «Люди країни» Василь Курій. – Протягом 2013-2019 років українці чітко визначилися, куди хочуть рухатися. Молодь, яка підтримало Зеленського, насправді обирає той самий шлях. Інакше не може бути, бо саме ті шість років сформували їхній світогляд. І я впевнений, що це покоління ніколи в житті не дозволить повернути назад.

 

Ми звертаємося до президента Зеленського з вимогою не відступити від цінностей, задекларованих на Майдані. Хочемо бачити Україну в сім’ї європейських країн, у блоку НАТО. Надіємося на велику повагу з його боку до воїнів та волонтерів. І на те, що президент Зеленський матиме чітке розуміння, хто є ворогом нашої країни. Не дай Боже, комусь підніметься рука  перекрутити історію України, неправильно потрактувати факти».

 

Не буває демократичної країни без свободи слова, вважають «Люди країни». Закликають також до якісних, вигідних для українців реформ. Вважають неприпустимими корупцію та реванш Партії регіонів.

 

 

 

«Ми не хочемо стояти збоку і критикувати. Готові допомагати і підтримати правильні кроки, – каже Курій. – У президента є великі шанси і великі ризики. Бо ті 73 відсотки, які нині є його прихильниками, можуть завтра стати його ворогами».

  • 0
  • 1655
Відео