«Андрій рукою намацав кулю і сам її витягнув»: у центрі Львова стріляли у вуличних музикантів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Андрій рукою намацав кулю і сам її витягнув»: у центрі Львова стріляли у вуличних музикантів
11 Березня, 11:26
logo-black

«Андрій рукою намацав кулю і сам її витягнув»: у центрі Львова стріляли у вуличних музикантів

Софія Мінджоса

Учора ввечері три 19-річні вуличні музиканти зібралися поспівати на площі Данила Галицького, ліворуч від пам’ятника. Близько 20.00 в одного з них, барабанщика Андрія, влучила пневматична куля. Хто це зробив – невідомо.

«Звуку не почули, бо голосно грала музика. Андрій відчув біль у шиї. Спершу подумав, що вдарив себе паличкою, але коли доторкнувся до шиї, побачив на долоні кров. Рукою намацав кулю і сам її витягнув. На щастя, рана не загрожує його життю, – розповідає LMN мати одного з хлопців Тетяна Данильченко. – Мені навіть страшно подумати, що могло б статися, якби ці нелюди влучили в око чи сонну артерію. В цей час на площі було багато людей, батьки гуляли з дітьми. Могла б статися трагедія».

Хлопці кажуть, рана була під кутом. То ж, припускають, куля летіла згори. Ймовірно, стріляли з вікна будинку. Кажуть, в одному з них горіло світло.

Фото: сторінка Тетяни Данильченко у Фейсбуці

«Я одразу побіг в аптеку по пластир і спирт, щоб допомогти Андрію. Біля нас стояв якийсь чоловік. По кулі зробив висновок, що стріляли, швидше за все, з пневматичної зброї, – розповідає LMN соло-гітарист. Його теж звати Андрій. – Ми звернулися до патрульної поліції. Але вони лише руками розвели. Мовляв, навіть якщо почнуть стукати у двері квартир, то ніхто не відчинить. А якщо відчинять, то не зізнаються. Порадили написати заяву у поліцію.»

Поранений хлопець живе в Дублянах. Домовилися, що сьогодні приїде у Львів і музиканти разом підуть у поліцію.

«Поліцейські перевіряють інформацію про поранення вуличного музиканта на площі Данила Галицького у Львові, – повідомила Світлана Добровольська з обласної поліції. – Усіх, хто володіє інформацією про обставини події або осіб, причетних до поранення хлопця, просимо зголоситись у Галицький відділ поліції або на оперативну лінію 102».

 

Фото основне: ілюстративне

Відео