«Бабусі і дідусі чекали весь день. Готували нам подаруночки»: як непросто бути волонтером | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Бабусі і дідусі чекали весь день. Готували нам подаруночки»: як непросто бути волонтером
23 Грудня, 11:20

«Бабусі і дідусі чекали весь день. Готували нам подаруночки»: як непросто бути волонтером

Юлія Швидко

Сім волонтерів – члени ГО «Люди країни» та просто добровольці – вчора, 22 грудня, їздили з подарунками на Жовківщину у Львівській області. Напередодні Різдвяних свят щороку відвідують Монастироцький психоневрологічний інтернат, хоспіс міста Угнів та Львівський геріатричний пансіонат.

«День сьогодні видався дуже важким. З самого ранку щось все було не так… Бус, який замовили, виявився набагато менш вмістимий, ніж сподівалися. Тому їхали ще двома своїми автомобілями. Дуже довго загружали все… Корки по місту… І от, нарешті виїхали за місто – і ніби вже все гаразд. Однак, вже в Жовкві наш бус поламався і ніяк не хотів заводитися. Протягом 2-х годин намагалися знайти іншу машину, та це виявилося не так просто. Свято сьогодні – і всі вже святкують. Якось таки знайшли машину, водій погодився їхати тільки до Монастироцького інтернату. Слава Богу, і на цьому. Перепакували все і вирушили. Почалася сильна гроза, і я пропустила поворот, куди треба було звернути. Поїхала на Раву-Руську і вже звідти в Монастироцький інтернат. Там нас дуже чекали хлопці. Вони бігли на зустріч і раділи, немов малі діти. Подаруночки роздали, розвантажили все, що мали віддати. Попрощавшись вирушили назад», – написала на своїй сторінці у Facebook волонтер Тетяна Криворучко-Фалат.

У селі Заглина волонтерів чекав бус з Угнева.

«Перевантажили все, передали бабусям і дідусям вітання і поїхали додому. В.о. головного лікаря в хоспісі Неля Андріївна все роздала і привітала їх від нас. На жаль, їхати в Угнів вже не мали змоги. Дорога жахлива і ніч на вулиці. Та ще й везти чим не було. Дуже сумно, що так і не попали в хоспіс. Бабусі і дідусі чекали весь день, все питали: ну, коли ми приїдемо. Готували нам подаруночки. Так прикро. Мабуть, чомусь, так мало бути…», – додає Тетяна.

Волонтери дякують всім, хто долучився, приносив все необхідне і перераховував кошти.
Вони ще докупили мандаринки, цукерки, гелі для бриття, засоби для миття унітазів, інгалятор, чоловічу білизну, великі миски, електротерку.

Таку допомогу збирають протягом року.

«Люди відгукуються радо. Приходять посилки з Італії, США, Греції, Португалії. Також долучаються з інших областей України, – каже LMN Криворучко-Фалат. – Наші підопічні ніколи нічого не замовляють. Завжди радо чекають і усьому радіють».

Відео