Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Біля церкви Анни збудують нову львівську мерію
27 Грудня, 18:48

Біля церкви Анни збудують нову львівську мерію

Кабінети чиновників міської ради Львова перенесуть у нову адміністративну будівлю, яку планують збудувати біля церкви Анни. Натомість в ратуші на площі Ринок планують відкрити мистецькі простори. Про такі плани 26 грудня повідомив мер Львова Андрій Садовий під час свого звіту за рік роботи, передає zaxid.net.

За словами Садового, будувати планують на території позаду церкви Анни між вул. Шевченка та вул. Городоцькою.

«Там має бути збудований в перспективі великий виставковий зал для музеїв і там ми плануємо розміщувати нову адміністративну будівлю львівської ратуші, яка буде сучасна. Зараз займаємося юридичними питаннями, працюємо з різними проектантами», – повідомив Садовий.

d5a2849b-1f15-4182-aa0a-3552a23c349f

За його словами, в існуючій будівлі ратуші на площі Ринок залишать другий поверх, де, зокрема, розташовані сесійна зала і кабінет мера. Натомість на 3 і 4 поверхах відкриють картинні галереї.

Андрій Садовий не розповів, коли ці плани будуть втілюватися і які саме управління ЛМР перенесуть у виставковий центр біля церкви Анни.

Нагадаємо, у сесійній залі Львівської міської ради зараз триває ремонт. Після ремонту нові робочі місця для депутатів будуть розташовані півколом (спинами до вікон), а президію розташують навпроти вікон.

Фото: ілюстративне, захід.нет

  • 0
  • 222
Схожі новини