“Буде служити в армії”: нацгвардійці прихистили знайденого в кущах собаку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Буде служити в армії”: нацгвардійці прихистили знайденого в кущах собаку
27 Вересня, 15:40

“Буде служити в армії”: нацгвардійці прихистили знайденого в кущах собаку

У серпні невідомий чоловік подзвонив львівському волонтерові Ігореві Сайку і повідомив, що він знайшов прив’язаного собаку. Тварина лежала в кущах неподалік дороги на Пластовій, була налякана і вкрай агресивна. Підійти до неї змогли лише працівники ЛКП «Лев», яких викликали для допомоги, повідомляє Galnet.

Згодом пост у Фейсбуці про те, що 1-річний собака потребує прихистку, побачила пресофіцер Другої Галицької бригади Національної гвардії України Аліна Новікова.

«Наші військові побачили, що він молодий, підлягає дресуванню. Для служби ми відбираємо конкретні породи собак. Томі – німецька вівчарка, він нам для служби підходить», – розповідає Galnet Аліна Новікова.

Ось уже три дні собака живе у військових. Поки що Томі адаптується до нової домівки, за його здоров’ям слідкує військовий ветеринар. Ще 5 днів він буде на карантині, а потім кінологи готуватимуть вівчарку до служби.

«Поки він звикає, не бажано його виховувати. Томі притирається до нового господаря, який згодом постійно займатиметься його дресуванням з нуля», – пояснює прес-офіцер.

Новим власником собаки став старший солдат Павло Слащов.

«Поки що я тільки гуляю з ним: даю корм з руки, кидаю палку. Зазвичай ми гуляємо рано вранці, або вже після роботи», – говорить Павло Слащов.

Військові розповідають: Томі буде розшуковим псом. Він допомагатиме фахівцям шукати людей, які втекли з-під варти.

«Якщо собака – меланхолік, він не буде активно працювати. А Томі, коли ми побачили його вперше, хотів показати, хто у вольєрі господар. Я зміг зайти до нього аж із шостого разу. Повільно, але пес підпустив нас до себе. Ми погуляли і він зрозумів, що дороги назад немає – піде служити до армії», – каже солдат.

Фото: Galnet

  • 0
  • 147
Відео