Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чорнобильці називають захід у Буській РДА “показухою”
12 Грудня, 20:27

Чорнобильці називають захід у Буській РДА “показухою”

Роман Матвіюк

Сьогодні у Буській РДА відбувся захід, присвячений Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Присутніх привітали перший заступник голови РДА Олег Ільків, начальник Пенсійного фонду України у Буському районі Олег Цимбор.

 

img_20181212_195231
img_20181212_195218

Виступав також один з ліквідаторів катастрофи – Володимир Гілевич. Він закликав владу “не займатися показухою”, а насправді допомагати ліквідаторам. Бо, як він розповів, уже понад 30 років чорнобильці чекають на відновлення соціальної справедливості та реальної адресної допомоги від держави.

«Мені прикро, що нас, чорнобильців, в районі знають лише на свята викликати і робити показуху для галочки. Чому ніхто не запитає нас про рівень пенсійного забезпечення? Я живу на одну пенсію, не маю групи, бо потрібно бігати по всіх кабінетах. А ви влаштовуєте показуху, розповідаєте нам про підтримку від держави. Це все показуха!» – обурювався пан Володимир.

Як зауважив інший учасник аварії на ЧАЕС пан Андрій, найгостріша проблема – пенсійного забезпечення та соціального захисту чорнобильців – тягнеться вже 30 років і всі зневірились у державній підтримці.
У розмові з журналістом LMN ліквідатори зазначили, що їм вкрай прикро, що влада згадує про чорнобильців тоді, коли потрібно зібрати людей чи провести передвиборну агітацію.
А про реальні проблеми і їх вирішення – усі мовчать.

В управлінні соціального захисту населення Буської РДА на обліку серед людей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, перебуває 101 особа.

  • 0
  • 1019
Схожі новини