Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Голову Яворівської РДА поховали в його рідному селищі Рудно
10 Липня, 18:59
logo-black

Голову Яворівської РДА поховали в його рідному селищі Рудно

Сьогодні, 10 липня, на цвинтарі у селищі Рудно піді Львовом поховали 41-річного голову Яворівської райдержадміністрації Андрія Шумського. Його рідні вирішили похоронити чоловіка там, де він народився та ріс.

На похорон, крім родини, друзів та колег, прибули також люди з Яворівщини, які поважали голову РДА. Кажуть, що Андрія Шумського завжди вважали «своїм». Його заслугою називають те, що Яворівщину не приєднали до Львівської ОТГ.

108141116_2347008182259790_2125804297551143143_n

«Мої баба з дідом родом з Яворівського району, тому постійно відчував причетність до цього району. Тепер, коли впроваджували реформу децентралізації, мав одну мету – не допустити приєднання Яворівщини до Львівської ОТГ. Ми цього дуже довго добивалися. Прийняли рішення на сесії районної ради, аби Яворівський район у складі з Мостиським мав право на життя. Приєднати нас до Львова було би економічно неправильно, бо у нас свої лікарні та підприємства. Наш район платить податки, є багатий корисними копалинами, має славну історію. У людей таке приєднання викликало бурю негативних емоцій. Бо нам наш район дорогий», – при житті розповідав LMN Андрій Шумський.

pohoron-2

Головою Яворівської РДА Шумського призначили у грудні торік. До того він займався будівельним бізнесом та утилізацією сміття.

Нагадаємо, що Андрій Шумський помер вчора, 9 липня. Попередня причина смерті – інфаркт. У нього залишилася дружина Оксана та двоє дітей – 15-річний син Дмитро та 3-річна донька Єлизавета.

Фото: Фейсбук

Схожі новини