Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гендиректор мережі Ашан пояснив, чому компанія відмовляється йти з російського ринку
27 Березня, 11:56

Гендиректор мережі Ашан пояснив, чому компанія відмовляється йти з російського ринку

Генеральний директор французької мережі супермаркетів Ашан Ів Клод відповів на заклик президента України Володимира Зеленського піти з російського ринку. Компанія не має наміру виконувати це прохання, повідомляє Громадське

«Найголовніше для нас – зберегти наших співробітників і забезпечити виконання нашої основної місії – продовжувати годувати населення цих двох країн (росії та України, – ред.). У нас ніколи не було іншої мети. Я готовий прийняти громадську думку, яка з нами не згідна. Нас легко критикувати, але ми відкриті та діємо для цивільного населення», —заявив Клод.

За його словами, у разі відходу компанії з рф без роботи залишаться 30 тисяч осіб, з яких 40% співробітники та акціонери. При цьому він вказав, що в росії працює 231 фізичний магазин, а також інтернет-магазин, а в Україні – 43 магазини.

Також він підкреслив, що компанія допомагає українським біженцям.

«Ми надали понад 2 300 тонн продуктів, 50 тисяч гігієнічних наборів і пожертвували понад 2 мільйони євро. І наші акціонери вирішили направити частину дивідендів на допомогу біженцям», — підсумував Клод.

Нагадаємо раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав клієнтів і партнерів бойкотувати французьку мережу супермаркетів Ашан та інші торговельні мережі, які продовжують діяльність у росії.

Схожі новини