Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Більшого цинізму я не бачив»: на старосамбірські дороги виділили найменше коштів
21 Червня, 12:23
logo-black

«Більшого цинізму я не бачив»: на старосамбірські дороги виділили найменше коштів

Юлія Швидко

На засіданні дорожньої комісії Львівської обласної ради погодили переліки доріг, які будуть ремонтувати у 2019 році коштом обласного бюджету. Вчора громадська організація «Громада та ініціатива» оприлюднила його на своїй сторінці у Facebook.

У межах обласної програми розвитку та утримання мережі автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки розподілили 370 млн грн. Члени комісії затвердили два переліки об`єктів на ремонт доріг загального користування.

Найбільше коштів отримають Дрогобицький район – 35,15 млн грн., Яворівщина – 29,44 млн грн. та Мостиський район – 27,6 млн грн.

Найменше фінансування піде на дороги Самбірського району – 8 млн грн, Кам`янка-Бузького – 7,36 млн грн та Старосамбірщини – 5 млн грн.

dorogy
dorogy1

Такий розподіл коштів обурив мешканців Старосамбірщини. Їх район вважається одним з найгіршими дорогами в області. У березні, щоби привернути увагу до дороги загального користування Стрілки-Мшанець, місцеві діти зняли кліп на мелодію «Плакала» гурту «Казка». Ідея належала місцевому священникові Романові Грому. Також зареєстрували  2 петиції – на Кабмін і Львівську обласну раду.

«Уже вийшов термін петицій, протягом якого ми мали отримати відповідь, але до нас не дійшло жодної реакції. Людей та їх потреби зігнорували. Тепер на дорогу, про яку чула вся Україна, не виділили коштів. Вважаю, що таким чином наша влада хоче довести, що люди не можуть щось змінити. Мовляв, будете сидіти тихо, ми вам кинемо кістку: мільйон – на 20 кілометрів дороги. А будете протестувати, залишитися ні з чим. Більшого цинізму я не бачив», – говорить LMN отець Роман Гром.

Священник зазначає, що місцеві мешканці дуже обурилися, коли почули про такий розподіл фінансів.

«Люди налаштовані радикально. Ще чекають сесії обласної ради, на якій мало би порушуватися наше питання. Якщо й цього разу нас не почують, не знаю, до чого це може призвести, – додає отець Роман Гром. – Людям набридло, що з них постійно насміхаються. Чиновники виділили кошти на дорогу Лаврів-Грозьово. Це утопія. Там суцільний ліс, а не дорога, тому легко буде списати один-два мільйони гривень».

dorogy3
dorogy4
dorogy5-2

Фото: Facebook/Михайло Зодорожний

Схожі новини