“Лісгоспи збираються везти на Львів конверти”, – активіст Василь Курій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Лісгоспи збираються везти на Львів конверти”, – активіст Василь Курій
14 Вересня, 20:36
logo-black

“Лісгоспи збираються везти на Львів конверти”, – активіст Василь Курій

Борець з незаконними вирубками лісів Василь Курій опублікував у себе у Фейсбуці відео, в якому розповів, що обласний лісгосп дав вказівку районним збирати гроші нібито на святкування професійного дня та щоб “домовитись про їх майбутнє”. Таку інформацію Василю розповіли самі ж працівники одного з лісових господарств. 

“Я не знаю, що вони хочуть вирішувати і яку долю хочуть собі викупити. Я звертаюсь до людини, яка відповідає за стан справ в області – до Маркіяна Мальського і прошу його реакції на те, що відбувається зараз на Львівщині з лісовою господаркою”, – каже Курій.

За словами активіста, Маркіян вже декілька місяців на посаді, проводить апаратні наради з лісниками, але далі справа не просувається. Це робив і його попередник, Олег Синютка.

“Але врешті-решт, співпрацюючи з обласною радою, з тими ж лісгоспами, він нічого не зробив, залишив нам пеньки, вбите довкілля, а сам пішов до Верховної ради, де зараз вирішує долю країни”, – продовжує борець з лісовими злочинцями.

Активіст порадив Мальському не йти на компроміс з керівництвом лісгоспів та “Галсільлісу”, оскільки так той не зробить нічого корисного для Львівщини.  

  • 0
  • 4282
Відео