Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львів’янин розгорнув в Антарктиді український військовий прапор
21 Березня, 13:44

Львів’янин розгорнув в Антарктиді український військовий прапор

Прапор 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади на одній із скелястих вершин в Антарктиді розгорнув учасник бойових дій на Донбасі, львівський журналіст та мандрівник Андрій Мочурад. Чоловік вже другий місяць перебуває на станції «Академік Вернадський».

«Минає другий місяць подорожі. У Антарктиді зараз літо. І українська експедиція станції «Академік Вернадський» працює дуже інтенсивно. Зокрема, ми піднімались на скелі з метеорологами, аби встановити метеостанції. Підйом був досить легким для підготовлених людей. За декілька годин ми дістались до місця. Саме тут, у оточенні просто космічних по красоті краєвидів, я вирішив розгорнути прапор наших закарпатських гірських штурмовиків! До слова, багато вершин тут досі не мають назв. Можливо, варто було б ініціювати процедуру присвоєння ним імен на честь наших українських героїв? – повідомив учасник АТО Андрій Мочурад під час зв’язку, – пише Закарпаття он-лайн

У Антарктиду львів’янин поїхав, аби зробити документальний фільм про роботу та життя українських науковців-дослідників на Південному полюсі планети. Повіз на станцію і прапори бригад, аби так вшанувати героїв. Андрій Мочурад взяв із собою стяги морської авіації Військово-морських сил України, 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади та 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

  • 0
  • 276
Схожі новини