Львівська команда Зеленського відхрещується від заяв «регіоналів» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Львівська команда Зеленського відхрещується від заяв «регіоналів»
22 Квітня, 14:31
logo-black

Львівська команда Зеленського відхрещується від заяв «регіоналів»

Антоніна Скляренко

Услід за привітаннями Януковича слова підтримки у соцмережах новообраному Президенту Володимиру Зеленському почали висловлювати люди з його оточення, зокрема Олена Лукаш і Олена Бондаренко.

Олена Лукаш – колишня міністр юстиції в уряді Азарова. Називала Майдан «місцем злочину, яке ретельно захищають вбивці». Олена Бондаренко – членкиня «Партії регіонів», висловлюється про війну на Донбасі як громадянську.

«Ранок почався з того, що на очі потрапила новина про те, що Порошенко переміг тільки в одній єдиній області – Львівській. 62 відсотки проголосували за того, хто грабував країну, відправляв на фронт українця проти українця і вигнав з країни на заробітки 10 мільйонів співгромадян, – написала сьогодні у Фейсбуці Бондаренко. – Таку поведінку можна пояснити або тим, що Львів став співучасником і вигодонабувачем від майдану і війни, тобто брав активну участь в цих злочинах, або ці 62% страждають стокгольмським синдромом. І це погана новина для самих львів’ян».

«Вже місяць, як нам закидають, начебто нас підтримує Бондаренко. Думаю, що це ще один фейк. Ми не цікавились і поки не перевіряли інформацію. Одне можу сказати з впевненістю, в будь-якому випадку такі теплі подачки від них нам не потрібні», – каже «LMN» Роман Фединяк, представник Зеленського у Львові.

  • 0
  • 449
Відео