Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Львівські митники встановили новий рекорд із розмитнення вживаних автівок
12 Січня, 18:47

Львівські митники встановили новий рекорд із розмитнення вживаних автівок

355 «євроблях» за добу – львівська митниця встановила новий рекорд із розмитнення авто на іноземній реєстрації.

«Ще донедавна ми оформляли близько 250-280 авто. Були дні, коли був “застій” – громадяни велись на поради сторонніх, не поспішати з митним оформленням, а в зоні митного контролю накопичилась значна кількість авто», – пише на своїй сторінці у Facebook керівник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

13 грудня у підрозділі митного оформлення «Скнилів» протягом робочого дня оформили на той момент рекордну кількість транспортних засобів – 204, з них 170 – автівки на єврономерах. Тобто за місяць кількість розмитнених авто за день збільшилася удвічі.

Нагадаємо, пільговий період розмитнення збігає 22 лютого, саме цим спричинений ажіотаж серед власників «євроблях». Розмитнити авто на іноземній реєстрації на Львівщині можна лише в підрозділі «Скнилів», який з 29 грудня і до закінчення пільгового періоду працює цілодобово.

За пільговий період на Львівщині оформили 5138 авто в режимі «імпорт» на іноземній реєстрації, що поповнило державний бюджет на 295 млн грн. Ще 3234 авто оформили в режимі «транзит» або «тимчасове ввезення». За них сплатили приблизно 178 млн грн митних платежів та приблизно 5,5 млн грн добровільного внеску.

Фото: espreso.tv

Схожі новини