Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Мешканці Пустомит протестують у Львові
10 Грудня, 13:24

Мешканці Пустомит протестують у Львові

Сьогодні громадські активісти із міста Пустомити та навколишніх сіл пікетують Львівське міське управління транспорту. Хочуть домогтися, аби чиновники полегшили умови добирання мешканців райцентру до Львова. Кінцеву зупинку єдиного маршруту “141” вже рік як забрали з вулиці Привокзальної і перенесли на Петлюри.

“Роками їздили з Привокзальної, це було дуже зручно. На вокзал з’їжджаються всі автобуси. Сідаєш і їдеш додому. А тепер попробуй. Шукай маршрутку, яка їде до Петлюри і там пересідай. Таких автобусів мало. Іноді, щоб достатись до “141” у Львові, сідаю на 2-3 маршрутки. А це все гроші”, – жаліється LMN мешканка Пустомит Марія Чорногуз.

Понад 20 осіб в понеділок зранку зайшли в будівлю управління транспорту міськради. Понад 15 хвилин блокували роботу установи. Вимагали зустрічі з вищим керівництвом. Намагались добитися від нього погоджень, аби кінцева зупинка “141” маршруту таки була перенесена з АС-3, що на вул. Петлюри, 11, на попередню зупинку біля Приміського вокзалу на Городоцькій.

Зі слів пустомитівчан, питання стосовно зміни схеми руху вони активно намагаються вирішити вже більше місяця.

“Вже скільки зустрічей проведено, скільки звернень, аби питання зрушилось з місця. І вже департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА затвердив нову схему руху. А от управління транспорту Львівською міськади та перевізник ніяк не погоджуються на зміни”, – додають активісти.

Схожі новини