Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Міг загіпнотизувати: у Львові шахрай видурив у пенсіонерки всі заощадження
23 Грудня, 17:37
logo-black

Міг загіпнотизувати: у Львові шахрай видурив у пенсіонерки всі заощадження

Сьогодні, під обід, на вулиці Петлюри у Львові невідомий молодик обікрав 82-річну жінку. Пообіцяв продати вигідно продукти, а потім видурив всі її заощадження.

«Важко виходити з хати, бо здоров’я вже не те. Тут зібралася на базар, аби дешевше продуктів купити. Коли поверталася, до мене підійшов молодий чоловік. Сказав, що він зять Елли Іванівни, має свій магазин. Спитав, чи не хочу купити дешево консерви. Почав додавати, що Елла Іванівна часто про мене згадує. Я й справді працювала колись з такою жінкою, вона була моєю начальницею. Мала двоє дочок. Повірила. Дальше не пам’ятаю особливо, що було, як в тумані все. Сказав дати гроші. Я чогось повела його додому. Витягла відкладених 5 тисяч гривень – все, що прискладала собі на лікування. Він ще запитав, чи не маю доларів, сказала, що ні. Вже як той пішов, я ще раз вийшла на вулицю, знову пішла на базар і аж тоді зрозуміла, що натворила», – розповідає львів’янка.

Жінка припускає, що молодик міг загіпнотизувати її. Пенсіонерка мешкає сама. Каже, що тепер вже й не впевнена, чи справді шахрай назвав ім’я «Елла».

«Можливо, сказав лише по-батькові, «Іванівна», – каже жінка. – І невнятно, щось схоже на «Елла», а я вже подумала на свою колишню начальницю з таким іменем».

Має намір написати заяву в поліцію. Просить всіх, хто теж опинився у схожій ситуації, звернутись до правоохоронців, можливо, це допоможе знайти зловмисника.

Схожі новини