Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Митрополит Епіфаній закликав владу захистити військових капеланів
06 Грудня, 11:50

Митрополит Епіфаній закликав владу захистити військових капеланів

Глава Православної Церкви України Блаженійший Митрополит Епіфаній на своїй сторінці у Фейсбуці привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, а також закликав владу врегулювати питання військового капеланства.

“Говорячи про військовослужбовців, буде несправедливо не згадати про капеланів. Українські капелани – служать Богу й Україні, і кожен з них, часом навіть із ризиком для власного життя, підтримує дух наших захисників. Нині маємо понад 600 діючих військових капеланів від Православної Церкви України. Вони – духовна опора і підтримка наших воїнів, душпастирі і духовні порадники, які допомагають долати розчарування, зневіру і навіть рятують життя, запобігаючи суїцидам та розраджуючи бійців у моменти найважчої душевної боротьби. Капелани відіграють важливу роль і поза фронтом. Вони підтримують родини військовослужбовців, працюють у реабілітаційних центрах, де уражені війною не тільки фізично, а й морально, українські військові прагнуть повернутись до звичайного мирного життя”, – каже Епіфаній.

Митрополив зазначає, що питання військового капеланства досі не унормоване з боку держави, яка повинна чітко означити роль капелана в українській армії.

“Також є вкрай необхідним, щоби кожен капелан був соціально захищеним. В законі має відображатися те, що підтверджене самим життям: українська армія потребує капеланів, бо їхнє духовне служіння життєво необхідне воїнам”, – говорить очільник ПЦУ.

Фото: ВВС.

  • 0
  • 52
Схожі новини