На екрани вийшов фільм про вбивство Катерини Гандзюк | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На екрани вийшов фільм про вбивство Катерини Гандзюк
27 Березня, 16:33

На екрани вийшов фільм про вбивство Катерини Гандзюк

Цього тижня в ефірі кількох телеканалів показують фільм-розслідування “Гандзюк: системне вбивство”. В основу лягли факти, які збирали 8 місяців – від дня жорстокого нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, який призвів до смерті.

Фільм показуватимуть впродовж ще 3 днів. Сьогодні він вийде о 21:15 на Перший:UA. Завтра о, 23:15 та після завтра о 18:00 на Hromadske.UA.

“Поки нас усіх роз’єднувала політика – вони навчилися вивозити нас на той світ, як метал вивозили з Донбасу. Час збирати каміння. Тому обов’язково подивіться фільм, щоб розуміти, що відбувається в країні. Це реальність. Не художня вигадка. Ми втратили не вісім місяців, а ціле життя Каті. І просто хочемо за це відповідальності. Відповідальності всім, включаючи замовників і правоохоронців, які їх покривали”, – зазначив адвокат Масі Найєм, – пише Українська правда.

Адвокат, який веде справу Гандзюк, також нагадав, що генпрокурор Юрій Луценко брав справу під особистий контроль, а поліція довго не передавала справу Службі безпеки України.

“Андрій Гордєєв, який можливо причетний до замовлення вбивства Каті, спілкується з головою СБУ Грицаком, той – дзвонить генерал-майору Доценку і просить “відбалансувати” все назад по Гордєєву”, – додає Наєм . – Один зі співорганізаторів Павловський багато разів контактує з правоохоронцями після нападу на Катю. Три місяці після нападу ніхто його не чіпає, не вручає підозру – усі живуть так, ніби нічого не сталося. І лише після того, як активісти заговорили про Павлівського, йому вручають підозру. Жоден із правоохоронців у Херсоні не був звільнений. У фільмі чітко простежується нитка нахабною впевненості, що відповіді за вбивство Каті не буде”.

Відео