На Львівщині ще одна смерть від коронавірусу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині ще одна смерть від коронавірусу
11 Травня, 11:24

На Львівщині ще одна смерть від коронавірусу

Учора, 10 травня, в реанімації госпіталю ветеранів та репресованих імені Юрія Липи помер 85-річний чоловік. Це мешканець села Давидів Пустомитівського району. Позитивний результат, який підтвердив у нього коронавірусну інфекцію, отримали минулого тижня. Про це інформує Львівська ОДА.

Пацієнт перебував на лікуванні вдома, після погіршення стану його госпіталізували із пневмонією в реанімацію Львівського обласного госпіталю ветеранів війни імені Юрія Липи.

Супутні захворювання – дихальна недостатність, серцева недостатність, кардіосклероз, двобічна пневмонія, ішемічна хвороба серця.

Нагадаємо, методом ПЛР підтверджено наявність коронавірусу за добу у 45 мешканців Львівщини. Як і раніше, найбільше випадків зафіксовано серед мешканців Львова – 28. Ще 8 інфікувань підтвердили на Жовківщині у селах  Магерів, Добросин, Зашків, Смереків та у смт. Дубляни. На Пустомитівщині цієї доби кількість інфікованих збільшилась на 6. Нові хворі з райцентру та сіл Ямпіль, Солонка та Оброшине. По одному випадку зафіксовано у Трускавці, Стрию, селі Вороців на Яворівщині та у Дрогобичі

  • 0
  • 1482
Відео