На Старосамбірщині люди сидять без світла, а енергетики вдають, що проблеми нема | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Старосамбірщині люди сидять без світла, а енергетики вдають, що проблеми нема
02 Квітня, 18:21
logo-black

На Старосамбірщині люди сидять без світла, а енергетики вдають, що проблеми нема

Юлія Швидко

Мешканці села Лопушанка-Хомина у Старосамбірському районі скаржаться на неякісне електропостачання. Кажуть, що багато років доводилося терпіти різкі перепади напруги, часто сиділи без світла. Терпець увірвався місяць тому, коли людям поставили двотарифні лічильники.

«Раніше, коли була негода – вітер, дощ, сніг  – одразу зникали світло. Ми вже звикли. На його відновлення чекали днями-тижнями. Так тривало роками. Писали скарги до «Львівобленерго». Та не завжди отримували відповідь. Тепер з’явився новий постачальник електроенергії – «Львівенергозбут». Це якась сумнівна кантора. Від нього отримали нові двотарифні лічильники. Мабуть, гроші, виділені на них, осіли в кишенях, а нам поставили що-небудь. Буває, що протягом хвилини по 3-4 рази зникає світло. Така собі світломузика на дискотеці: з’являється – зникне – з’являється – зникне, – розповідає LMN мешканець села Лопушанка-Хомина Андрій. – Немає стабільної напруги. За цей місяць у людей погоріли холодильники, телевізори та електронасоси».

Мешканці Лопушанки-Хоминої зверталися на «Гарячу лінію» «Львівобленерго» та до районних чиновників. Усі обіцяють допомогти, але нічого не роблять.

«Ще минулого вівторка нам сказали, що протягом двох-трьох днів усунуть недоліки. Уже тиждень пройшов – ніхто й пальцем не поворухнув, аби щось змінити. На «Гарячій лінії» уже слухавки не беруть. Навіть не знаємо, як далі діяти, куди звертатися», – бідкається Андрій.

Василь Курій, мешканець Лопушанки-Хоминої, каже, що у селі також велика проблема з електричними стовпами.

«На стовпах біля моєї хати електропроводи позлітали – цілий день не було світла, – розповідає LMN Василь Курій. – Прикро, бо ми завжди чесно платимо за електроенергію. А за останніх 30 років ніхто й гадки не мав поремонтувати електроопори. Тепер маємо результат. Довели до того, що люди ходять на залізничну станцію мобільні телефони заряджати».

Андрій Волощак, керівник Старосамбірського району електромереж ПАТ «Львівобленерго», відмовився прокоментувати ситуацію, яка виникла у Лопушанці-Хоминій.

«У мене немає часу. Зі всіма питаннями звертайтеся у прес-службу «Львівобленерго», – сказав він.

LMN в «Львівобленерго» надіслала листа з проханням роз’яснити, яка причина неякісного електропостачання у селі. Чекає на відповідь.

LMN слідкуватиме за подальшим розвитком подій у Лопушанці-Хоминій.

Фото: LMN

Відео