На Яворівщині жінка збирала гроші з фальшивою довідкою з онкодиспансеру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Яворівщині жінка збирала гроші з фальшивою довідкою з онкодиспансеру
26 Лютого, 09:24
logo-black

На Яворівщині жінка збирала гроші з фальшивою довідкою з онкодиспансеру

Юлія Швидко

Вчора у селищі Шкло та у місті Новояворівськ Яворівського району жінка просила гроші на лікування онкохворого сина Михайла Балога. Показувала довідку, яка наче видана у Львівському клінічному онкологічному диспансері. Люди запідозрили, що жінка – шахрайка, а довідка – фальшива.

«О десятій годині до нас додому прийшла жінка, яка казала, що є мамою онкохворої дитини. Збирає гроші на лікування сина. Сама – родом з Коломиї на Івано-Франківщині. Моя дружина на емоціях вирішила дати їй 100 гривень. Я зупинив: дав 50-ку. Відразу їй не повірив. Вона мені видалася схожою на циганку, пофарбовану у блондинку. Попросив довідку, аби ближче роздивитися. Вона була свіжою: видана 20 серпня 2018 року. Але там звернув увагу на грубі помилки у діагнозах, якісь сумнівні лікарі. Знаю, що головним лікарем онкодиспансеру є Ігор Ковальчук. Там стояло зовсім інше прізвище. Сфотографував довідку та жінку. Попросив, аби показала документ, який посвідчує її особу. Казала, що забула вдома», – розповідає LMN Петро Шот зі селища Шкло.

Чоловік викликав поліцію. До приїзду правоохоронців жінка утекла.

«Поліція їхала 7 хвилин, шахрайка зникла. Ми об’їздили все навкруги – нема. Кажуть, що через годину вона вже просила гроші біля церкви у Новояворівську. Тепер виявляється, що вона вже місяць гастролює по Яворівщині. Насправді ці шахраї збирають великі каси. У них налагоджена система. Наймають машини, які їх возять від міста до міста», – додає Петро Шот.

Якщо поліція знайде жінку, зможе її арештувати за шахрайство та підробку документів.

 

Фото: Петро Шот

Відео