Побили людей та вкрали телефон, часник, цукор та інше: мешканці Самбірщини проведуть роки в тюрмі через грабіж та розбій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Побили людей та вкрали телефон, часник, цукор та інше: мешканці Самбірщини проведуть роки в тюрмі через грабіж та розбій
28 Червня, 11:00

Побили людей та вкрали телефон, часник, цукор та інше: мешканці Самбірщини проведуть роки в тюрмі через грабіж та розбій

Двоє мешканців Самбірського району програли апеляцію в суді. Відтак, їх засудили до десяти та восьми років за ґратами за розбій, грабіж та жорстоке поводження із тваринами.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Відомо, що торік у липні в одному із сіл Самбірського району 24-річний та 35-річний чоловік пили алкоголь. Вони зустріли односельчанина, із яким спровокували конфлікт на подвір’ї сусіда.

Пізніше 24-річний фігурант напав на потерпілого та вдарив його кулаками та ногами по тілу. Після побиття зловмисники  викрали з його кишені військовий квиток та 100 гривень.

«Однак на цьому злочинна група не зупинилася. І вже через кілька годин увірвалися до будинку того ж потерпілого. Зустрівши трьох мешканців обійстя ті почали наносити їм удари по тілу кулаками, ногами та палицями. Після цього чоловіки вибили двері до приміщення комори, там вони заволоділи побутовими речима своїх жертв. Зокрема, мобільним телефоном, цукром, крупами та спеціями», – йдеться у повідомленні.

Згодом 24-річний обвинувачений залишився в будинку та «вартувати» потерпілих. В той час його спільник пішов до сараю та вкрав там 10 птахів, яким повідривав голови та поскладав у мішок. Коли він повертався, то зайшов до складського приміщення та викрав часник.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора та залишив вирок Самбірського міськрайонного суду без змін.

Відео