Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Предстоятеля Помісної Церкви України Епіфанія інтронізували у його день народження
03 Лютого, 11:09

Предстоятеля Помісної Церкви України Епіфанія інтронізували у його день народження

Сьогодні інтронізували предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія. Церемонія почалася о 9.00. До храму Софії Київської прибули константинопольські ієрархи та провідні українські політики, передає УНІАН.

На захід також прибув президент України Петро Порошенко разом з дружиною, представники Кабінету міністрів України, політичних партій та суспільних груп.

«В Софію приїхали Президент, Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, деякі народні депутати та члени КМУ. Враховуючи невелику місткість Собору, запрошених не багато – близько 150 осіб», – повідомила журналіст Соня Кошкіна.

Інтронізація – це урочисте богослужіння, під час якого здійснюється зведення новообраного предстоятеля церкви на його кафедру. Її провели 3 лютого – у день народження Епіфанія.

15 грудня Об’єднавчий собор представників українських православних церков обрав митрополита Переяславського та Білоцерківського Епіфанія предстоятелем єдиної помісної Православної церкви України. 6 січня в соборі Святого Георгія в Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій вручив томос про надання автокефалії ПЦУ її предстоятелю.

Фото: УНІАН

Схожі новини