Президент хоче скасувати мораторій на землю та легалізувати гральний бізнес | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Президент хоче скасувати мораторій на землю та легалізувати гральний бізнес
02 Вересня, 15:01

Президент хоче скасувати мораторій на землю та легалізувати гральний бізнес

До 1 грудня скасувати мораторій на продаж землі, президент Володимир Зеленський розпорядився, щоб уряд підготував, а парламент ухвалив до 1 грудня необхідний законопроект, – пише УП.

«Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю. Це дуже важливо. Модель земельної реформи направлена на розвиток українського фермерства і захист інтересів у першу чергу дрібного власника», – каже Зеленський.

Президент роздав доручення, назвав дедлайни та призначив відповідальних. Уряд має розробити та внести на розгляд парламенту законопроект про ринок земель с/г призначення – до 1 жовтня 2019 року.  А вже Верховна Рада має прийняти закон про ринок земель і скасування мораторію до 1 грудня цього ж року.

Доручив гарант і розробити проекти закону про легалізацію грального бізнесу та видобуток бурштину. На ці закони дав часу до грудня.

“Підготувати та внести до парламенту законопроекти про легалізацію грального бізнесу, про легалізацію видобутку бурштину. Термін – до 1 жовтня 2019 року. Прийняти закони про легалізацію грального бізнесу, про легалізацію видобутку бурштину. Термін – до 1 грудня 2019 року», – зазначив.

За словами президента, в Україні легалізують роботу казино в 5-зіркових готелях, бо це стимулюватиме розвиток туристичного кластеру регіону біля Чорного моря.

Нагадаємо, гральний бізнес в Україні заборонений ще з 2009 року. Однак такі заклади продовжують працювати по всій території країни підпільно. Відповідно тіньовий бізнес не сплачує жодних коштів до бюджету.

 

Фото: журнал “Економіст”

  • 0
  • 380
Відео