Шахрай скористався паспортом загиблого в АТО Героя України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Шахрай скористався паспортом загиблого в АТО Героя України
17 Червня, 14:01
logo-black

Шахрай скористався паспортом загиблого в АТО Героя України

Марія Оринчак

Оксана Максімова із Херсонщини опублікувала у турківській фейсбук-групі пост з проханням допомогти знайти шахрая, який у п’ятницю видурив у її сім’ї 16 тисяч гривень. Розмістила копії сторінок паспорта, які той їм переслав.

Жінка думала, що на фото – і є той аферист. Згідно з даними, він прописаний у Турці. Однак насправді шахрай використав документи загиблого в АТО Героя України, всесвітньо відомого оперного співака, львів’янина Василя Сліпака.

«Мій дідусь вирішив купити машину. Знайшов на OLX чорну дев’ятку, він часто собі там щось вибирає. Вона йому дуже сподобалась. Подзвонив за вказаним телефоном. Продавець представився Василем, розказав, що машина в гарному стані, домовилися з дідусем про ціну. Сказав, що живе на Івано-Франківщині і прижене машину сам. Попросив скинути на картку 3 тисячі гривень – на бензин. Сказав, що вже виїжджає», – розповідає LMN Оксана.

Через деякий час шахрай подзвонив ще раз. Попросив скинути ще 8 тис. грн. Мовляв, він боїться ризикувати: а раптом дідусь передумає.

«Ми йому сказали, що також боїмося скидати гроші, адже не бачили ні машини, ні документів, ні його самого. Попросили надіслати фото паспорта та документів на машину. Він надіслав копії паспорта і почав емоційно маніпулювати, казав, що мама в них хвора. Нібито потрібно терміново кошти на операцію і тому вони продають машину», – пояснює дівчина.

Покупці запитали у чоловіка, чому продає машину в Івано-Франківську, якщо місце проживання зареєстроване в Турці.

«Відповів, що прописаний в батьків. Сказав, що вже доїжджає до Миколаєва. Дідусь втішився, повірив і після цього скинув йому ще 5 тисяч гривень – попросив так, щоб вже половина була оплачена. Під вечір дзвонимо – ніхто не бере. Поїхали вже на зустріч, знову нікого. Після того всі номери, з яких він дзвонив і у Вайбері скидав фотографії, не відповідають і до сьогодні. Ми не можемо його ні знайти, ні додзвонитися до нього», – каже Оксана.

Номери телефону псевдопродавця: 0958979385, 0962608104, 0689420852 Картка А-банк: 5169157311649986

Відео