Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Смерть ходила за ним»: на Яворівщині під колесами іномарки загинув 25-річний чоловік
04 Листопада, 10:43
logo-black

«Смерть ходила за ним»: на Яворівщині під колесами іномарки загинув 25-річний чоловік

Юлія Швидко

Вчора, 3 листопада, о 19.00 на трасі Львів-Краковець, що поряд зі селом Наконечне Перше Яворівського району, на 25-річного місцевого мешканця Тараса наїхав Mercedes-Benz. Керував іномаркою 32-річний житель міста Новояворіськ цього ж району. Потерпілий помер ще до приїзду медиків.

«Як це трапилося та за яких обставин – поки ніхто не знає. Люди – в шоці. Ми таки втратили Тараса. Мабуть, смерть ходила за ним, тільки вичікувала момент, – розповідає LMN мешканка села Наконечне Перше Ірина. – Тарас виховувався у дуже порядній та віруючій родині. Його мама – вчителька української мови та літератури у нашій школі. Ще, крім нього, батьки мають молодшу доньку. Ці діти – дуже хороші. Тарас завжди був усміхнений, доброзичливий. На шкільному випускному ніхто не міг від нього очей відвести: красень. Декілька років тому з ним уже траплялася біда. Їхав з хлопцями машиною, потрапили у ДТП. 20 днів пролежав у комі. Ми за нього молилися усім селом. Через три тижні повернувся до життя. Його мама вивчила дуже багато спеціальних молитов за одужання, постійно за нього молилася. Тепер треба просити Бога, аби дав їй сил це пережити».

У селі кажуть, що загиблий нещодавно влаштувався на нову роботу. До того часто їздив у Польщу на заробітки.

«Завжди хотів гарно виглядати, ще й батькам та сестричці допомогти, – додає Ірина. – У нас, на цій трасі, часто аварії трапляються. Бо ж поряд Польща, там накупляють іномарок та ганяють, наче скажені».

 

Фото: ілюстративне

Схожі новини