Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Створені ОТГ ліквідують, перспективний план повністю перекреслили”, – Василь Курій про вчорашню зустріч з обласним керівництвом
16 Жовтня, 10:29
logo-black

“Створені ОТГ ліквідують, перспективний план повністю перекреслили”, – Василь Курій про вчорашню зустріч з обласним керівництвом

Вікторія Солуцька

Учора, 15 жовтня, в сесійній залі районної ради на Старосамбірщині обговорювали проєкт нового перспективного плану об’єднання територіальних громад у Львівській області. Такі зустрічі проводять на території усієї області. Щоправда, присутні на вчорашньому заході кажуть, що це більше нагадувало доведення інформації до відома людей, аніж обговорення.

“Інформація про зустріч не була анонсована, якась підозріла таємничість. Час зустрічі змінили, про це заздалегідь не повідомили.  Присутнім зазначили, що це не обговорення, за результатами якого буде сформовано перспективний план, а скоріше доведення до відома інформації, бо представлений план змінити буде важко, Львів має мало важелів, рішення буде приймати Київ”,- написав у себе на сторінці депутат Старосамбірської районної ради Василь Курій.  

На території Старосамбірського району планують створити три ОТГ – Добромильську, Хирівську і Старосамбірську. Перша матиме 20 тисяч населення, друга – 15, остання – 36 тисяч. 

“Не зрозуміло, чому ліквідують уже існуюючі Нижанковицьку, Новоміську, та Міженецьку ОТГ. Питав у представників обласної влади, але чіткої відповіді так і не отримав. Також намагався зрозуміти, чому Стрілківська ОТГ не має права на існування, але переконливих аргументів так і не отримав”, – наголосив Василь Курій у коментарі LMN. 

Заступник голови ЛОДА Василь Лозинський зазначив, що спробує переглянути поділ Старосамбірського району на ОТГ, але не впевнений, що зможе щось змінити.    

“Порадившись з однодумцями ми вирішили – якщо найближчим часом нас не почують, поїдемо до ЛОДА, щоб якось доступно пояснити  Маркіяну Мальському, що ми не вівці”, – каже депутат Старосамбірської райради. 

71566485_786497098437026_3255657073760796672_n
  • 0
  • 1544
Схожі новини