Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Священний синод висловив підтримку Епіфанію
25 Травня, 09:05

Священний синод висловив підтримку Епіфанію

Вчора у Митрополичому будинку Собору Святої Софії у Києві відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. На ньому заявили про внутрішню єдність і закликали єпископат, духовенство та своїх вірних уникати розпалювання ворожнечі і протистоянь.

«Помісна УПЦ зберігає внутрішню єдність та закликає єпископат, духовенство і вірних усі питання, які виникають, обговорювати та вирішувати в дусі заповіданої Господом нашим Ісусом Христом братньої любові, уникаючи розпалення ворожнечі, протистоянь та розділення. Синод також висловив повну підтримку Предстоятелю, Блаженнійшому Епіфанію, Митрополиту Київському і всієї України», – написав по завершені Синоду на своїй сторінці у Фейсбук прес—секретар Київсько Митрополії УПЦ Євстратій Зоря.

На Синоді визначили також, що впродовж місяця повинна завершитися реєстрація статутів Управлінь єпархій УПЦ (ПЦУ).

До речі, почесний патріарх ПЦУ Філарет, незважаючи на конфлікт, що виник із митрополитом Епіфанієм, після Синоду, на свой сторінці у Фейсбук написав, що церква зберігає свою внутрішню єдність і також закликав уникати ворожнечі і розділення.

Правда, одразу після Синоду, на брифінгу, предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній розповів, що патріарх Філарет продовжував наполягати на позиції, що Київський патріархат існує, і що його обдурили з Томосом.

А Філарет, після зустрічі заявляв, що на владику впливають “антиукраїнські і московські сили”.

  • 0
  • 278
Схожі новини