«Такі люди не повинні так скоро йти із життя»: у Бориславі прощаються із волонтером та активістом Романом Деленгевичем | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Такі люди не повинні так скоро йти із життя»: у Бориславі прощаються із волонтером та активістом Романом Деленгевичем
11 Серпня, 11:57
logo-black

«Такі люди не повинні так скоро йти із життя»: у Бориславі прощаються із волонтером та активістом Романом Деленгевичем

Сьогодні, 11 серпня, в Бориславі проводять в останню путь волонтера, громадського активіста, голову ГО «Самооборона Борислава» 57-річного Романа Деленгевича. Чоловіка раптово не стало 9 серпня.

«Це був шок для всіх. Це була особистість з великим, добрим серцем. Щирий, доброзичливий. Жодне звернення чи прохання, ніколи не було нив відкинуте. З шкіри міг вилізти, але допоміг. А який він був життєрадісний, надзвичайно оптимістичний. Його особливий тонкий гумор додавав йому харизми. Завжди з хлопцями жартували, що Роман житиме довго, бо такі люди просто не можуть йти з життя… Важка втрата, не стало людини, з якої хотілося брати приклад», – розповідає LMN про покійного друг Ігор Саган, голова Спілки воїнів АТО в Бориславі.

Чоловік додає, Роман Деленгевич був одним із ініціаторів створення спілки воїнів АТО у місті. Помагав хлопцям, як волонтер. Завжди піклувався про сім’ї військових, які потребували підтримки. Головою ГО “Самооборона Борислава” став ще у вересні 2014 року.

«Він був нам другом, братом, рідним. Це людина з великої літери. Роман ніколи не залишався осторонь чужої біди, завжди підставляв плече, допомагав там де потрібно і завжди казав: “дякуй Богу, бо ми не знаємо як там далі буде”, “хто не годує свою армію, той буде годувати чужу”, “якщо ми не зробимо, то ніхто не зробить”. Коли чув критику чи образи (бо у нас знавців як то має бути багато) казав: “нехай собі говорять, а краще самі зроблять” ніколи не звертав уваги», – кажуть про покійного в ГО «Самооборона Борислава».

Також друзі покійного розповідають, що Роман ніколи не жалівся на здоров’я. Вів здоровий спосіб життя. У день смерті в нього різко запекло в грудях. Проте обстеження не показало жодних відхилень. Але вже згодом чоловік помер від обширного інфаркту.

У покійного залишилося двоє дочок та 93-річна мати, за якою він доглядав.

Поховають Романа Деленгевича на кладовичі в селі Ясениця-Сільна, біля батька.

 

 

Відео