Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Треба не допускати махінації, спекуляції”: Громадянська позиція закликала до чесних виборів
23 Жовтня, 18:47

“Треба не допускати махінації, спекуляції”: Громадянська позиція закликала до чесних виборів

Учора, 22 жовтня, у Львові відбувся молебень «За чесні вибори». Опісля пройшла хода від собору святого Юра до пам’ятника Тарасові Шеченку. Організатор заходу за чесне волевиявлення виборців – партія «Громадянська позиція». До колони партійців з прапорами доєдналися сотні їх прихильників.

6-18
7-11

«Цьогорічні місцеві вибори надзвичайно важливі. Зараз органи місцевого самоврядування мають зовсім інші повноваження, інший вплив на ресурси. І тому як загальноукраїнські олігархи, так і деякі місцеві олігархи будуть робити все для того, щоб здомінувати в тій ситуації, використати свої інтереси, не дати людям проявити чесне волевиявлення», – наголошують у “Громадянській позиції”.

Після ходи, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку “Громадянська позиція” представила свою команду і закликала людей прийти на місцеві вибори та зробити свідомий вибір.

3-79
5-20

«Наша команда має багато професіоналів, які довели своїми справами, що вони вправі вирішувати складні питання, які є в нашому місті, області», – зазначив Роман Іванців, депутат Львівської міської ради, кандидат в депутати до ЛМР від ГП.

У “Громадянській позиції” кажуть, воля громади має бути почутою. Тому варто передбачити всі можливі варіанти, які можуть трапитись на місцевих виборах.

«Досить часто є зловживання в плані підроблення бюлетенів. Скажімо, усім відомі «каруселі», чи недобросовісні дії членів ДВК. Насправді, технологій дуже багато, тому треба не допускати, щоб на місцевих виборах мали місце махінації і спекуляції. Воля громади має бути почутою, вибір людей має бути захищеним», – наголосила Юлія Лацик, кандидатка в депутати до Львівської міської та обласної рад.

Володимир Гірняк, голова Координайційної ради партії «Громадянська позиція» , виступаючи зазначив, що виборча кампанія партії проходить чесно. У команді – представники різних професій та інтересів.

«Управлінці, науковці, вчителі, юристи, медики, волонтери учасники АТО та соціальні працівники – це все про команду «Громадянської позиції». Люди професійні, люди, які не заплямовані скандалами, корупційними оборудками і хабарами. Готові вже завтра приступати до своїх обов’язків у радах і виконувати їх фахово та ефективно. Тепер важливо захистити вибір людей», – резюмував Володимир Гірняк.

8-8
1-247

До слова, за повідомленням представників “Громадянської позиції”, на місцеві вибори партія готує мережу спостерігачів. Усе для того, аби забезпечити паралельний підрахунок голосів і не дати сфальсифікувати результати волевиявлення.

Схожі новини