Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Кам’янка-Бузькій не хочуть до Червоноградського району
17 Березня, 20:30
logo-black

У Кам’янка-Бузькій не хочуть до Червоноградського району

Антоніна Скляренко

Депутат Кам’янка-Бузької міської ради Руслан Біганський подав клопотання до керівництва місцевої ОТГ. Просить, щоби посприяли неприєднанню громади до Червоноградського району. Його планують утворити до 2020 року, згідно нового адміністративного устрою Львівської області.

«Коли наші мешканці ознайомилися з новим поділом на райони і побачили, що Кам’янка-Бузька тепер увійде до Червонограда, обурились. То як же ж довго думати треба було, аби таке вирішити. Червоноград від нашого міста за 70 з лишком кілометрів. Доїзду туди ніякого. Хіба зранку їде електричка Львів-Червоноград, а ввечері вертається. Якщо маршруткою, то слід спочатку їхати до Радехова, там пересідати, і аж тоді на Червоноград. Якщо власним транспортом, то хіба через Добротвір. Але туди така дорога, хай Бог милує. А як треба буде кілька разів туди-назад з’їздити за довідкою, чи ще за чимось, у Червонограді ж буде районний центр», –  каже Руслан Біганський.

Чоловік як депутат міської ради вже написав клопотання до голови Кам’янка-Бузької ОТГ. Тим часом сам збирає підписи людей на своєму виборчому окрузі.

«Пройшовся лише однією вулицею. І мені всі одноголосно поставили свої підписи. Люди не хочуть до Червонограда. Хочуть увійти до Львівського району. Щоб в разі чого, їздити до Львова. У нас з ним прекрасне сполучення. Якихось 30 кілометрів шляху. Добра дорога, маршрутки, автобуси. Хочемо, щоб це на рівні області вирішили. Інакше люди будуть протестувати. Виходитимемо на акції», – додає депутат.

Нагадаємо, згідно попередньої моделі нового адміністративного устрою, Львівську область хочуть поділити на 7 районів: Дрогобицький, Золочівський, Львівський, Новояворівський, Самбірський, Стрийський, Червоноградський.

До Червоноградського увійдуть: місто Червоноград, Сокальський райони, Кам’янка-бузький район, крім Жовтанецької та Новояричівської ОТГ, Жовківський район, крім Жовківської та Куликівської ОТГ, Радехівський район.

Схожі новини