Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівській опері виступить військовий оркестр із США
03 Жовтня, 20:41

У Львівській опері виступить військовий оркестр із США

До Дня захисника України у Львівській національній опері організовують концерт «Музика свободи». 9 жовтня о 19.00 тут звучатиме джаз у виконанні музикантів Військово-повітряних сил США в Європі. Разом із американськими джазменами виступатиме також Національний президентський оркестр та камерний оркестр Оперного театру. Про це повідомили у пресслужбі Львівської опери.

Оркестр Військово-повітряних сил США заснували у 1943 році. З того часу музиканти дали більше ніж 20 000 концертів. Легендарний оркестр, що розташований на військовій базі Рамштайн в Німеччині, знаменитий виступами для монархів і глав держав.

Їх часто називають музичними послами Америки: джазмени у військових одностроях подорожують світом із концертами, об’єднують людей через музику.

Зі сцени опери прозвучать знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, Бінга Кросбі і Елвіса Преслі, а також американський джаз часів Другої світової війни, свінгові версії українських патріотичних пісень «Многая літа», «Червона калина», «Лента за лентою».

Придбати квитки на концерт «Музика свободи» можна за цим посиланням. Вартість квитків від 50 до 500 грн.

  • 0
  • 89
Схожі новини