Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівському медцентрі здійснили мрію 11-річної дівчинки з Вугледару
17 Травня, 19:45

У львівському медцентрі здійснили мрію 11-річної дівчинки з Вугледару

Сьогодні у Львові Вероніка відмітила своє 11-річчя, на яке завітав військовий, що боронив Вугледар, звідки родом дівчина. Про це повідомила міська рада.

«Ще рік тому у неї було мало шансів, щоб жити, усміхатись та читати улюблені пригодницькі книги, адже її життя висіло на волосині. Сьогодні вона ходить у школу, радіє життю і мала одну мрію, яка – здійснилась», — пишуть у мерії.

img_9886-2

Дівчина дуже сумує за Вугледаром, постійно читаю новини про рідне місто, і вже рік мала одну мрію – обійняти військового, що боронив Вугледар. І сьогодні на її іменини мрія здійснилася.

У Першому медичному об’єднанні та реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) одразу відгукнулися на прохання управління «Служба у справах дітей». Команда реабілітаційного центру організувала для дівчинки справжнє свято здійснення мрій.

Вероніка зустрілась із військовим, який боронив Вугледар. Захисника звати Олексій, він з Херсонщини. Під час бойових дій у Вугледарі втратив ногу, тож зараз готується до протезування у центрі НЕЗЛАМНІ у Львові.

img_9884-2

«Боронив Вугледар у січні, нас тоді перекинули на Донецький напрямок. Так приємно було здійснити мрію дівчинки, місто якої боронили, одразу погодився. Мене, як і її, переповнюють емоції», – поділився військовий.

Вероніка сказала, що це найкращий день народження в її житті. Тепер має ще одну мрію: повернутись у рідне місто – мирне і вільне.

Схожі новини