У Львові міська рада дозволила будівництво з порушенням генплану | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові міська рада дозволила будівництво з порушенням генплану
19 Квітня, 09:56

У Львові міська рада дозволила будівництво з порушенням генплану

Львівська міська рада дозволила збудувати шестиповерховий будинок на вул. Черемшини, 29, що поблизу Личаківського цвинтаря, на ділянці, де генпланом передбачено чотири поверхи.

Управління архітектури Львівської міськради видало містобудівні умови та обмеження на це будівництво в 2015 році. Згідно з документом, міськрада дозволила побудувати чотири поверхи разом з цоколем та мансардою. Будівлю звели на присадибній ділянці, де дозволено будувати максимум чотири поверхи.

«На присадибній ділянці дозволено будувати максимум чотири поверхи. Щоб це обійти, міськрада прописала «чотири поверхи плюс цоколь, плюс мансарда». Фактично вона затвердила будівництво будівлі на два поверхи більше, ніж дозволено генеральним планом», – каже експерт з будівництва Георгій Могильний, повідомляють Наші Гроші. Львів.

Крім того, «Дублянський будівельник» добудував до будівлі ще один поверх, який у своїй проектній документації назвав антресоллю. Відтак на своєму сайті забудовник продає мансарду та антресоль як дворівневі квартири на п’ятому поверсі.

Однак інспекція ДАБК не виявила порушень перед прийняттям будівлі в експлуатацію у травні 2018 році. Начальник юридичного відділу інспекції Святослав Кіндратів зазначив, що, згідно з державними будівельними нормами, забудовник має право добудувати антресоль.

Ділянка, на якій збудована багатоповерхівка, належать екс-депутатові Львівської обласної ради Володимиру Тістику, його тітці Ніні Мичці та своякові Михайлові Гунцу. У 2015 році вони підписали договір суперфіцію з фірмою «Дублянський будівельник», згідно з яким дозволили використати їхні ділянки для забудови.

Фото: Наші Гроші. Львів

Відео