Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові п’ятеро вихованців дитсадка потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією
11 Квітня, 10:38

У Львові п’ятеро вихованців дитсадка потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією

До Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізували п’ятеро 4-річних вихованців львівського дитсадка №168 з гострою кишковою інфекцією.

Батьки ще однієї дитини відмовилися від госпіталізації. Їх проконсультували і відправили дитину на амбулаторне лікування, повідомляє ZAXID.NET.

«Діти 2015 року народження. Першу дитину до інфекційної лікарні госпіталізували ще 6 квітня, 8 квітня – ще двоє дітей, 9 квітня – одну дитину і вчора, 10 квітня, ще двоє малюків, але батьки однієї дитини відмовилися від госпіталізації», – каже заступник директора львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.

Головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко повідомила, що у всіх дітей є розлади шлунка. За її словами, наразі невідомо, що викликало гостру кишкову інфекцію.

«Потрібно провести ще відповідні дослідження, але скидається на те, що гостру кишкову інфекцію у дітей спровокував вірус», – каже Наталія Тімко.

Працівники львівського обласного лабораторного центру і Держпродспоживслужби проводять відповідні дослідження, аби встановити причину спалаху.

Олег Когут каже, від початку року на Львівщині зафіксовано вже три спалахи гострих кишкових інфекцій. Два у дитсадках і ще один у сім’ї на Жидачівщині. Там п’ятеро людей отруїлися під час пікніку.

Додамо, перший спалах інфекції зафіксували 1 квітня у дитячому садку № 130. Тоді четверо дітей потрапили до інфекційної лікарні. Ще четверо лікувалися вдома.
Держпродспоживслужба та львівський обласний лабораторний центр проводили розслідування, але збудників кишкової інфекції не виявили. Та працівнки Держпродспоживслужби виявили на кухні дитсадка порушення технологічного процесу під час приготування їжі.

Схожі новини