Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові пройшла акція на підтримку полоненого українського журналіста Станіслава Асєєва
15 Листопада, 20:33

У Львові пройшла акція на підтримку полоненого українського журналіста Станіслава Асєєва

Сьогодні, 15 листопада, увечері у Львові влаштували акцію на підтримку журналіста, письменника,  уродженця Донбасу Станіслава Асєєва. Зараз чоловік перебуває в полоні квазіреспубліки «ДНР». Майже місяць тому від терористів він отримав вирок — 15 років позбавлення волі за начебто створення екстремістської організації та шпигунство, передає zaxid.net.

Акція, яку влаштували львів’яни, має назву “День порожніх стільців” Порожні сидіння символізують авторів, які не можуть вільно писати через ув’язнення, переслідування чи зникнення.

«Ця акція приурочена не лише на підтримку Станіслава Асєєва, а ще й для сімох журналістів, письменників та блогерів, які засуджені в «ДНР» та в Криму», — каже громадська активістка Анастасія Бакуліна.

Йдеться про блогера Олега Галазюка, журналіста Миколу Семену, а також кримських громадських журналістів Османа Арифмеметова, Ремзі Бекірова, Нарімана Мемедемінова, Руслана Сулейманова та Рустема Шейхалієва.

Правозахисники сподіваються, що така акція приверне увагу і посприяє звільненню полонених та незаконно засуджених. Під час акції львівські письменники, філософи та журналісти зачитали уривки із творів Стаса.

Додамо, Станіслав Асєєв, який писав під псевдонімом Станіслав Васін, зник на початку червня 2017 року на окупованій території. Пізніше стало відомо, що його взяли в полон бойовики, звинувативши у шпигунстві на українську армію.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 80
Схожі новини