Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові проведуть всеукраїнські “Ігри Героїв”
24 Червня, 20:37
logo-black

У Львові проведуть всеукраїнські “Ігри Героїв”

Тетяна Пасічник

В неділю, 30 червня,  о 13.00 на проспекті Свободи перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбудуться змагання з функціонального багатоборства «Ігри Героїв». 20 ветеранів АТО /ООС з різних міст України приїдуть у Львів, щоб продемонструвати свій незламний дух.

«Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати всім людям з інвалідністю, що можна жити повноцінним життям і з інвалідністю, а також продемонструвати всім глядачам можливості сили волі. А на завершення заходу наших Героїв і всіх глядачів привітають концертом Неля Каблучка — переможниця конкурсу «Голос Країни» цього року, та спортивні колективи», — розповідає керівник проекту у Львові, керівник ГО інвалідів воїнів АТО «Пульс життя» Павло Слободян, передає прес-служба ЛМР.

Цього року «Ігри Героїв» очолює Роман Линдов. Він отримав поранення – втратив кисть руки та отримав опік 30% поверхні тіла під час Майдану взимку 2014 року. Тепер він став найсильнішим адаптивним кросфіт-атлетом України.

«Наша мета – підвищення спортивної майстерності учасників та набуття досвіду участі у змаганнях; відбір найсильніших спортсменів для формування спортивних збірних команд. Також популяризація здорового способу життя, залучення людей з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою та спортом”, – каже Павло.

Герої з інвалідністю приїдуть на захід на годину пізніше – о 14.00.

“За цю годину для гостей організуємо так званий “розігрів”, – каже LMN Слободян. – Будуть виступи інших спортсменів. Для героїв з інвалідністю організовуємо різні змагання: зі штангою, підтягування, турнік, гирі та інше. Зараз проходить реєстрація хлопців. Коли знатимемо особливості усіх – будемо підлаштовувати змагання детьльніше для них. Щодо призів, то все залежить від спонсорів. Їх важко знайти, але надіємось все вийде. Минулого року учасникам дарували солодощі, ковбаски та багато іншого”.

Організатори запрошують прийти та підтримати Героїв. Кажуть, саме підтримка друзів, всього народу України дає сили для життя, надихає на вирішення найскладніших завдань.

  • 0
  • 97
Схожі новини