У Львові розробляють перший у світі додаток з українською класичною музикою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові розробляють перший у світі додаток з українською класичною музикою
13 Серпня, 16:46

У Львові розробляють перший у світі додаток з українською класичною музикою

Музична агенція Collegium Management та Львівський органний зал розробляють перший у світі додаток з українською класичною музикою. Створюють програму для смартфонів за підтримки Українського культурного фонду, – пише 032.

Метою створення додатку є зібрати найцікавіші зразки української класики і зробити їх доступними для слухачів в Україні та за її межами. Користувач зможе слухати настроєві плейлисти, обирати музику певного стилю, жанру, композитора або ж дізнатись про них більше.

“Мобільний додаток Ukrainian Live Classic (UL Classic скорочено для мобільних магазинів) — це проєкт про музику без кордонів, продовження промоції української музики в рамках масштабного проекту Ukrainian Live, який було започатковано у березні 2019 року та відзначено європейською асоціацією фестивалів. Проєкт робить акцент на комплексному підході до презентації української класичної музики”, – зауважують розробники.

Особливу увагу творці додатку приділяють структурі, щоб якомога повніше представити кожну епоху. Окрім аудіозаписів, користувач матиме змогу дивитись відео з роздільною здатністю 1080p Full HD, транслювати його на свій Smart TV чи інший медіапристрій. Для зручності буде доступний режим switch-to-audio, який дає змогу миттєво перемикатись з відео на аудіо та продовжувати займатись своїми справами. Також можна зберігати та прослуховувати записи у додатку в режимі офлайн.

UL Classic буде доступним українською і англійською мовами та не міститиме реклами. Паралельно із додатком працюватиме і медіаплатформа ukrainianlive.org. Додаток буде первісним місцем прослуховування, а сайт стане мініенциклопедією. Додаток буде доступний для безкоштовного завантаження в Apple Store та Google Play Market.

Публічна презентація проекту запланована на 15 жовтня у Львові, та у Києві за тиждень до того. Під час презентації у Львові вперше виконають симфонію №1 першої української професійної композиторки Стефанії Туркевич (20-30-ті роки ХХ століття).

 

  • 0
  • 87
Відео