Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові жінці видалили 15-кілограмову пухлину
13 Квітня, 11:52

У Львові жінці видалили 15-кілограмову пухлину

У Львівському лікувально-діагностичного онкоцентрі провели унікальну операцію. 66-річний пацієнтці видалили пухлину яєчника, вагою 15 кг. Про це пише «Ескперс».

 

“Пацієнтка живе у місті. Тобто не завантажена сільським господарством, на що найчастіше скаржаться хворі з такими проблемами, — розповідає Галина Гуль, в. о. завідувача гінекологічного відділення No1 онкоцентру. — Три роки тому їй вперше діагностували пухлину яєчника, рекомендували хірургічне втручання. Але хвора відмовилася. За останній рік пухлина досягла такого розміру, що жінка не могла самостійно ходити. Її вели попід руки або везли на візку. Пацієнтка була виснажена, худа, мала виражену задуху”.

 

Як кажуть медики, жінка тривалий час годувала не себе, а пухлину. За останній час дуже схудла, бо мала проблему з травленням: пухлина тиснула на кишківник. Страждали також легені, серце. Родичі привели її до онкологів.

 

“Це була операція відчаю, — каже лікарка. — Останній шанс. Адже в такому стані хвора могла і не витримати хірургічного втручання. Про величезний ризик ми повідомили родичам. І пацієнтка, і її рідні підписали згоду на операцію. Ризик виправдався: пухлину видалили, післяопераційний період пройшов добре. Ще й новоутвір за гістологічним дослідженням виявився доброякісним. Так що жінці подаровано друге життя”.

 

Нині жінка вже вдома. Радіє, що зважилася на хірургічне втручання і нарешті позбулася тягаря.

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел.

Схожі новини