Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові зустріли мандрівника, який пішки прямує з Литви до Грузії
08 Липня, 18:23

У Львові зустріли мандрівника, який пішки прямує з Литви до Грузії

Ніко Амірґулашвілі — грузин, що проживає в Литві. Зараз перебуває у Львові. За три місяці планує пішки подолати відстань у 2 тис. км – від Вільнюса до Тбілісі.

Ніко йтиме через територію Польщі та України в знак дружніх стосунків між Грузією та Литвою, повідомляє пресслужба ЛМР.

“Я розпочав свою мандрівку 9 червня у Вільнюсі. До цього дня я вже пройшов близько 840 кілометрів і наразі подорож проходить дуже добре. В дорозі я зустрічаю безліч чудових людей, які розповідають свої історії, запрошують в свої домівки. Це мій другий візит в Україну: три місяці тому я був у Києві. Вчора я вперше потрапив до Львова. Трішки вже прогулявся центром Львова, але сподіваюсь, що сьогодні побачу усе місто. Мені дуже імпонують українці, бо мають багато спільного з грузинами, тому мені легко знаходити з ними спільну мову. Сьогодні я вже зустрівся з мером міста і я дуже вдячний за цю зустріч, це для мене велика честь”, — розповів мандрівник Ніко Амірґулашвілі.

Ніко розповів, що головна мета цієї мандрівки — це символічний міст дружби. Ідея полягає в тому, щоб надихати інших також будувати такі діалоги між країнами.

“Не всі повинні робити такі піші подорожі як я, але вони можуть робити щось своє, щось схоже”, – додав.

Подорож триває з 9 червня. Закінчиться 25 серпня.

Загалом вся подорож розділена на шість етапів, а саме: з Литви до Польщі, далі на південь до Любліна. Тепер прибуття до Львова — сьогодні, 8 липня.

По дорозі до Одеси передбачено зупинки у Тернополі, Хмельницькому та Вінниці. Після прибуття до Одеси Ніко на поромі вирушить до Батумі, звідки прямуватиме до столиці Грузії — Тбілісі.

«Я вважаю, що це безпрецедентний випадок, коли людина вирішила піти через країни, що розташовані міг Литвою, де він проживає, і Грузією, звідки походять його батьки. Людина безкорисливо хоче зав’язати дружні міжнародні стосунки і будувати мости дружби між країнами», — наголосив Почесний консул Грузії у Львові Ярослав Музичко.

Фото: пресслужба ЛМР.

  • 0
  • 106
Схожі новини