Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаївському районі шукають «чорних лісорубів»
15 Березня, 09:52
logo-black

У Миколаївському районі шукають «чорних лісорубів»

Працівники Держекоінспекції Львівщини на території Тростянецької ОТГ у Миколаївському районі знайшли 104 дерева, які напередодні невідомі незаконно вирубали.

«Під час проведення держконтролю на території Тростянецької ОТГ в придорожній смузі праворуч автодороги Тростянець – Миколаїв перед в’їздом у райцентр виявили незаконну вирубку 104 дерев різних порід, – розповідають у прес-службі Держекоінспекції. – Наразі всі деталі події та особи, причетні до незаконної рубки, встановлюються».

Розмір завданої довкіллю шкоди становить більше 720 тис грн. Держекоінспекція скерувала у прокуратуру Львівщини всі матеріали щодо несанкціонованої рубки.

 

«Особи, причетні до незаконної рубки, відомі, їх не треба шукати, – каже LMN громадський активіст Василь Курій. – 104 дерева аж ніяк не могли вирубати без відома лісника. Лісовий фонд – власність країни, і лісгосп несе відповідальність за це майно.  За розтрату державного майна передбачена кримінальна відповідальність.

За крадіжку треба найперше спитати керівника лісгоспу, місцевого лісничого та лісника. Якщо територія ввірена для охорони державному лісгоспу – має відповідати обласний керівник Анатолій Дейнека, якщо комунальному «Галсільлісу» – його очільник Володимир Мельник та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин».

 

Фото: Держекоінспекції

Схожі новини