Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новому Роздолі депутати звільнили мера
01 Листопада, 15:15

У Новому Роздолі депутати звільнили мера

На сесії Новороздільської міської ради депутати прийняли до відома відставку міського голови Андрія Мелешка, який звільнився за станом здоров’я, – пише Четверта студія.

Наразі Андрій Мелешко перебуває на лікарняному. Згідно з трудовим законодавством, він вважатиметься офіційно звільненим на наступний день, коли вийде з лікарняного. Через це, наразі його обов’язки виконує перший заступник Мирослав Лепкий, який також подав заяву на звільнення.

Після офіційного звільнення з посади міського голови, обов’язки виконуватиме секретар ради Ірина Кравець.

Нагадаємо, 24 жовтня міський голова Нового Роздолу, що на Львівщині, Андрій Мелешко заявив депутатам на сесії міської ради, що йде у відставку. Подейкують, причиною відставки є ситуація з опалювальним сезоном  у місті, який перебуває під загрозою зриву.

Андрій Мелешко став мером у 2015 році, як самовисуванець, член БПП.

Нагадаємо, 18 жовтня у Новому Роздолі та Новояворівську офіційно оголосили надзвичайний стан. Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив про те, що вхід в опалювальний сезон відбудеться вчасно за винятком двох міст.

У 2018 році Новояворівську і Новороздільську ТЕЦ заарештували і передали Національному агентству з питань виявлення, розшуку і управління активами, одержаними від корупційних і інших злочинів (АРМА). Наклавши арешт на ТЕЦ, АРМА визначила для них нового управителя «Гарант Енерго М». Після цього у Новояворівську і Новому Роздолі був зрив опалювального сезону, із ТЕЦ масово звільнялися працівники.

meleshko-2
  • 0
  • 655
Схожі новини