Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Пустомитах відкрили освітній центр для дітей з особливими потребами
15 Квітня, 18:55
logo-black

У Пустомитах відкрили освітній центр для дітей з особливими потребами

Тетяна Пасічник

Сьогодні, 15 квітня, на базі Пустомитівської школи №1 відкрили інклюзивно-ресурсний центр. У ньому проводять корекційні заняття для дітей з особливими освітніми потребами.

Центр активно функціонує ще з вересня 2018 року.

“Ми якось довго відкладали відкриття, бо весь час знаходились на це причини, – розповідає LMN директор інклюзивно-ресурсного центру Катерина Прус. – Спочатку епідемія кору, потім канікули, нарешті цей день сьогодні настав. Дітки не були надто здивовані самим приміщенням, адже приходять сюди вже довгий час. Однак ми провели для них майстер-клас з рукоділля, весело провели час. Свято точно вдалось!”

У освітньому центрі є п’ять невеликих кімнат. Три з них для індивідуальних занять з дітками, а одна для загальних, групових. Ще одна кімната є у спільному користуванні з Пустомитівською лікарнею.

57262765_674355772982669_2544619899263647744_n_1555338599_960x720_1_0

” В нас є повністю все обладнання, яке потрібне для роботи з дітьми: скалодром, спортивні тренажери, батут, драбини, кульковий басейн, столики для масажу та багато іншого. Сходи, двері та назви кабінетів в нас марковані шрифтом Брайля, аби дітям з вадами зору було комфортно”, – каже Прус.

В інклюзивно-ресурсному центрі працює чотири педагоги. Протягом тижня вони проводять близько 18-ти занять.

Також функціонує клуб для батьків. Психологи  проводять різні тренінги.

“Для нас дуже важливий такий заклад, адже він один на весь район. До нас приїжджають дітки з віддалених ОТГ. Інколи їм складно доїжджати, не у всіх є можливість. Саме тому зараз розглядають питання, аби відкрити такий центр на території об’єднаних громад, – додає директор. – Ми вдячні місцевій владі, що доклали зусиль для діток, а ще дуже  вдячні нашому місцевому священнику. Отець Юрій Чудяк дуже опікується нашими вихованцями. Їздимо у поїздки різні, театри, заняття цікаві проводимо на території церкви. Це велика праця і доброта”.

На оснащення центру з державного бюджету використали 251 888 грн.

Схожі новини