Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Славській ОТГ встановлюють безпечні зупинки для громадського транспорту
11 Липня, 14:23

У Славській ОТГ встановлюють безпечні зупинки для громадського транспорту

На території Славської ОТГ триває реалізація проєкту “Безпечна зупинка – безпечна громада”. Торік у його межах уже облаштували 2 нові зупинки для громадського транспорту. 2020 року провели тендер на встановлення наступного пулу з 5 зупинок. Загалом же планують облаштувати такі безпечні “острівці” для пасажирів у всіх населених пунктах громади.

«За останні роки в нашій області зафіксували кілька випадків ДТП з наїздом на людей на місці стихійних зупинок. Щоб уберегти мешканців громади від таких ризиків, ми й вирішили зробити місця очікування на транспорт більш безпечними і комфортними, –  каже перший заступник Славського селищного голови Олег Даниляк. –  Щодня сотні людей подорожують громадським транспортом у межах ОТГ. А в піковий сезон до них приєднуються ще й тисячі туристів. Для нас небайдуже їхнє життя і здоров’я».

107599799_312540016817457_7891683433758943634_n

Від проїжджої частини нові зупинки відокремлені високим бордюром. У вечірню пору тут вмикається освітлення, щоб водій з дальшої відстані міг побачити об’єкт. Накриття забезпечує пасажирам захист від негоди. При цьому зупинки виконані у стилістиці традиційної бойківської архітектури, чим вносять і свіжу естетичну нотку у місцеву інфраструктуру.

2019 року Славська ОТГ інвестувала у проєкт “Безпечна зупинка – безпечна громада” 188 тис. грн. Цьогоріч уже виділили понад 600 тис. грн на закупівлю ще 5 нових великих зупинок.  Тендер на їх виготовлення виграв підприємець зі Славського Олександр Давидюк. Облаштовуючи дорожню інфраструктуру, ОТГ водночас підтримує й місцевий бізнес. Окрім того, уже підготовлено проєкт встановлення додатково ще 5 менших зупинок загальною вартістю 431 тис. грн.

Зазначимо, до складу Славської ОТГ входить селище міського типу Славське та ще 7 сіл Сколівського району Львівської області. У рейтингу ОТГ Львівщини, оприлюдненому у червні 2020 року Славська громада посідає перше місце. У неї показник доходів на одного мешканця становить маже 7 тис. грн, тоді як у середньому по області лише 1,5 тис. грн. Найбільшими платниками податків до місцевого бюджету Славської ОТГ є група компаній з холдингу ОККО Group, зареєстрованих на території селища. Тільки за 2019 рік вони перерахували громаді понад 100 млн грн податків і зборів.

Фото:

  • 0
  • 428
Схожі новини